DAİRE İÇİN KONFOR

Merkezİ Süpürge Sİstemİ

Mavera Comfort’ta sizlere sunulan merkezi süpürge sistemi, klasik elektrikli süpürgelerin tersine, temizliği yapılan alandan çektiği kir, toz ve alerjenleri tekrar geri vermeden, çektiği tozu duvar içine saklı boruları ile yaşam alanı dışına atarak, gerçek bir temizlik sunuyor.

Bu sayede evde yaşayanlar, rahat ve temiz bir nefes alırken, özellikle bebek ve çocukların tozlardan etkilenmesinin önüne geçmiş ve kapalı alan sebepli hastalıklardan korunmuş olacaksınız.

Su Sensörü

Evinizde meydana gelebilecek olası su kaçaklarında devreye giren ve site yönetimindeki merkezi alarm sistemine bildirimde bulunan su sensörleri Mavera Comfort’ta standart.

Hırsız Alarm Sİstemİ

Davetsiz misafirler için gözünüz arkada kalmadan içinizin rahat etmesi için hareket sensörlü hırsız alarm sistemi Mavera Comfort’ta standart.

Yangın Alarm Sİstemİ

Mavera Comfort’ta güvenliğiniz için tüm detaylar düşünüldü. Tüm dairelerde yangın alarm sistemi standart.

Her Daİrede Klİma

Sıcak yaz günlerinde evdeki rahatınız için en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi şüphesiz klimalar.

Mavera Comfort’ta tüm dairelerin salonlarında split klima standart olarak sunulmaktadır.

Özenle Tasarlanmış Daİre Planları

Hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel daire içi tasarımlarımızı, yaşayanların beğenilerinin verdiği motivasyonla daha da ileri taşıdık. Mavera Comfort’ta 2+1’den 4,5+1’e kadar farklı büyüklükte kullanışlı daire tipleri sizleri bekliyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?Mavera Comfort

Yasal Uyarı ’yı okudum;